Obec Všemina zve všechny děti, rodiče i prarodiče do komunitního centra na akci „Kdo si hraje, nezlobí“. Ta se uskuteční tuto sobotu 15. března od 16,00 hodin. Během akce si můžete vyzkoušet hraní různých společenských, deskových a karetních her.
Nikol Drůbež bude v sobotu 15. března od 13,00 do 13,15 hodin u OÚ prodávat: chovné kohouty, kuřice různých barev a krmné směsi a vitamíny.