Hasiči Všemina zvou všechny občany do masopustního průvodu v sobotu 1. března. Sraz masek je v 8,30 hodin na horní točně. Kdo z občanů má zájem o zapůjčení masek, může si je vyzvednout u paní Jiřiny Gargulákové na č.p. 157.
Připomínáme občanům, že v pondělí 3. března je svoz plastového odpadu.
Studénka Drůbež bude zítra 27. února od 13,00 do 13,15 hodin u OÚ prodávat: kuřice různých barev a krmné směsi a vitamíny.
Dnes hrajeme všem spoluobčanům, kteří v měsíci únoru oslavili své narozeniny a životní jubilea. Všem oslavencům srdečně blahopřejeme a do dalších let přejeme především hodně zdraví a spokojenosti.