Hasiči Všemina zvou všechny občany do masopustního průvodu v sobotu 1. března. Sraz masek je v 8,30 hodin na horní točně. Kdo z občanů má zájem o zapůjčení masek, může si je vyzvednout u paní Jiřiny Gargulákové na č.p. 157.
Obec Všemina zve na bruslení pro občany v neděli 2. března od 13,30 do 15,00 hodin na slušovickém ledu u základní školy. S ohledem na počasí se bude jednat možná o poslední termín v této sezóně. Proto neváhejte a využijte této možnosti.
Připomínáme občanům, že v pondělí 3.března je svoz plastového odpadu.