Obec Všemina zve všechny zájemce na akci Ukliďme Všeminu. Sraz bude v sobotu 29. března ve 13,00 hodin za obecním úřadem. Doporučujeme si vzít reflexní vestu a pevnou obuv. Rukavice a pytle jsou zajištěny.
Připomínáme občanům, že v pondělí 31. března je svoz plastového odpadu.
Nikol Drůbež bude zítra 29. března od 13,00 do 13,15 hodin u OÚ prodávat: chovné kohouty, kuřice různých barev a krmné směsi a vitamíny.
Firma Rokup bude zítra 29. března ve 14,05 hodin u dolní prodejny potravin prodávat: nosné kuřice, krmiva s vitamíny pro slepice a králíky 25 kg za 350,- Kč a vitamínové doplňky pro slepice. Dále vykupuje králičí kůže 15,- Kč/ks.