KRPŠ Všemina organizuje v pátek 11. dubna sběr železného odpadu. Prosíme občany, aby železo umístili k hlavní silnici do pátku do 16,00 hodin. Do sběru železa nepatří ledničky, tlakové nádoby a další nebezpečný odpad. Všem, kteří přispějí na děti z místní školy, patří velký dík.