KRPŠ Všemina organizuje v pátek 11. dubna sběr železného odpadu. Prosíme občany, aby železo umístili k hlavní silnici do pátku do 16,00 hodin. Do sběru železa nepatří ledničky, tlakové nádoby a další nebezpečný odpad. Všem, kteří přispějí na děti z místní školy patří velké poděkování.
Firma Kohaplant bude zítra 10. dubna v 17,20 hodin u OÚ prodávat stromky pro jarní výsadbu. V nabídce budou: meruňky, třešně srdcovky, jabloně, hrušně, ořechy, moruše, lísky, angrešty, kanadské borůvky, vinná réva, růže a další zboží.