Milí přátelé, moc jsme se na letošní Svatojánské ohně, spojené s oslavou prvního výročí odhalení památníku na Železově, těšili, ale příroda rozhodla za nás. Vzhledem k aktuální předpovědi vlny veder jsme se rozhodli tuto akci raději zrušit.
Nechceme vystavovat vás ani vaše blízké úpalu či vyčerpání z horka. Zdraví máme jen jedno a neradi bychom cokoli riskovali. Za pochopení děkuje Honební společenstvo Všemina. (vk)