Obec Všemina zve všechny zájemce na akci Ukliďme Všeminu. Sraz bude v sobotu 29. března ve 13,00 hodin za obecním úřadem. Doporučujeme si vzít reflexní vestu a pevnou obuv. Rukavice a pytle jsou zajištěny.
Připomínáme občanům, že v pondělí 31. března je svoz plastového dopadu.
Dnes hrajeme všem spoluobčanům, kteří v měsíci březnu oslavili narozeniny a životní jubilea. Všem oslavencům srdečně blahopřejeme a do dalších let přejeme především hodně zdraví a rodinné pohody.